Навчання

Paragliding club

Базовий курс з парапланеризму (навчання) допоможе вам підготуватися до перших кроків.

Зазвичай термін навчання загалом займає 7-10 днів. Знову ж таки, ми говоримо про льотні дні. Тобто. якщо іде дощ, то  погода не льотна, або буває, що для навчання підходить тільки половина льотного дня, так як в другу половину дня може піднятись сильний вітер, почати розвиватись гроза або ще якісь зміни в погодних умовах, при яких не можна проводити навчання.
Школа надає вам усі основні теоретичні та практичні навички, необхідні для польоту на параплані.
Перша необхідна частина вашої підготовки до польоту – це обладнання. Під керуванням  інструктора ви ознайомитеся з усім обладнанням (що складається з параплана, підвісної системи, шолома, рятувального парашута). Після того, як ви дізналися, як і де все розташовано, перший день навчального курсу пройде на полі або гірці тренування. Після ретельного інструктажу вашого інструктора розпочнеться практика наземної підготовки. Підйом крила, його утримання – це лише деякі з вправ, які вам доведеться освоїти перед першим польотом, який буде з невеликої висоти та зовсім нетривалим. Потім слідує відпрацювання старту і посадки, а також управління крилом у повітрі. Крім того, під час курсу ви пройдете теоретичну частину цього виду повітряного спорту. Після завершення основного курсу ви самостійно літаєте невеликі маршрути.
Якщо Вас цікавить навчання, для початку рекомендуємо Вам зустрітися з інструктором, зателефонувавши за номером вказаним нижче - Вам нададуть всю необхідну інформацію про те, як Ви вчитиметеся і літатимете.

+38 097 990 22 44

або заповнити форму зворотнього зв'язку

    Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав автомобиль.

    УВАГА!
    Польоти на параплані є потенційно небезпечним видом активної діятельності и можуть призвести до травм, у тому числі і до тих, що несумісні з життям. Якщо Ви все ж таки вирішили вчитись цьому виду спорта, то дотримуйтесь усіх вказівок інструктора , інструкцій та обмежень.